Всі новини
Video

«Ковентрі» вибив «Вулвз» із Кубка Англії - програючи до 97-ї хвилини, забив переможний на 100-й

16 березня, 17:27

Сьогодні, 16 березня, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Англії «Вулвергемптон» - «Ковентрі» (2:3).

Всі голи у матчі сталися у другому таймі. На 53-й хвилині гості відкрили рахунок, гол на рахунку Каллума О’Хера. На 83-й хвилині зусиллями Раяна Аїт-Нурі господарі зрівняли рахунок, а на 88-й хвилині Уго Буено вивів «Вулвергемптон» вперед.

Розв’язка матчу настала в компенсований час. На 97-й хвилині Елліс Сіммс зрівняв рахунок, а на 100-й хвилині Гейджі Райт приніс перемогу «Ковентрі».

Завдяки цій перемозі «Ковентрі», що грає в Чемпіоншипі, зіграє півфінальний матч Кубка Англії на стадіоні «Вемблі». З ким зіграє команда в цьому півфіналі - стане відомо після проведення жеребкування стадії 1/2 фіналу.

Для «Ковентрі» це другий в історії вихід до півфіналу Кубка Англії. У сезоні 1986/87 команда виграла цей трофей.

У сезоні 2022/23 «Ковентрі» поступився «Лутону» у фінальному матчі плей-оф за вихід в АПЛ (1:1, 5:6 по пенальті).