Всі новини

Україна U-17 перемогла Грецію в першому матчі еліт-раунду відбору Євро-2024

6 березня, 17:15
4

Збірна України U-17 стартувала з перемоги у груповому етапі еліт-раунду відбору Євро-2024.

Українська команда обіграла Грецію – 2:0. Греки з 51-ї хвилини грали в меншості, Україна забила переможні голи на 75-й та 80-й хвилинах – відзначилися Богдан Редушко та Дмитро Богданов відповідно.

Матчі групи еліт-раунду проводять у Греції. Україна 9 березня зустрінеться зі Швейцарією, а 12 березня – зі Словаччиною.

У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть 8 переможців груп еліт-раунду відбору та 7 володарів других місць з найкращими результатами. До них приєднається країна-господар – Кіпр.

Зараз Україна очолює групу, другою йде Словаччина, яка перемогла Швейцарію (2:1) у 1-му турі.