Всі новини
Photo

Мбаппе замінили у перерві матчу з «Монако» - у другому таймі він дивився за грою з трибун поруч з мамою

1 березня, 23:37
9

Нападник «ПСЖ» Кіліан Мбаппе був замінений у перерві матчу з «Монако» за рахунку 0:0 у рамках 24-го туру Ліги 1.

Другий тайм нападник розпочав не на лаві запасних, а на трибуні, поруч зі своєю мамою Файзою, яка бере участь у карʼєрних справах свого сина.

Для 25-річного француза це вже третій поспіль неповний матч у складі парижан: 29 хвилин після виходу на заміну проти «Нанта» (2:0, Мбаппе відзначився), 64 хвилини проти «Ренна» та 45 хвилин у сьогоднішньому матчі з «Монако».

За 2 дні до гри з «Нантом», 15 лютого, зʼявилася інформація, що Мбаппе повідомив «ПСЖ», що залишить команду влітку.

Цього сезону нападник забив 32 голи у 33 матчах та віддав 7 асистів. Статистика тут.