Всі новини

Маурісіо Почеттіно – про 1:1 з «Сіті»: «Хороша гра, я задоволений – це той дух, який ми хочемо показувати»

17 лютого, 22:02
15

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував нічию з «Манчестер Сіті» (1:1) у 25-му турі АПЛ.

«Дуже хороша гра, я задоволений. Думаю, це той дух, який ми хочемо показувати. Працюємо для цього. Вважаю «Сіті» найкращою командою у світі, і ми маємо пишатися такою грою проти них.

Перший тайм був якісним – ми були агресивними, йшли вперед, вигравали єдиноборства. У другому суперник уже домінував та змушував наш оборонятися глибше. Ми мали кілька шансів виграти гру. Я щасливий, це хороша нічия для нас. Проти таких опонентів важливо бути сміливими та боротися в усіх аспектів.

Перехід на оборону в другому таймі? Ми вирішили не давати їм надто багато простору та залучити ще одного центрбека. При грі з четвіркою позаду вони знаходили зони, ми хотіли спробувати зупинити це. Було важко, тому що ми не змогли забити другий, а вони зрівняли.

Ми повинні відчути, що можна перемогти «Ліверпуль» у фіналі Кубка ліги. Ми зіграємо вже з другою найкращою командою світу. Віра – це найголовніше. Треба відновитися та підготуватися до фіналу», – сказав Почеттіно.

«Челсі» залишився 10-м у таблиці АПЛ, а клуб з Манчестера втратив шанси стати лідером – 4 очки відставання від «Ліверпуля» та гра у запасі.