Всі новини

Тренер «Сосьєдада» Альгуасіль: «Якщо здатні грати так, як у першому таймі з «ПСЖ» – чому б не помріяти про більше?»

15 лютого, 11:45

Головний тренер «Реала Сосьєдада» Іманоль Альгуасіль прокоментував поразку в матчі з «ПСЖ» (0:2) в 1/8 фіналу ЛЧ.

«Не можу зрозуміти, як гравець, якому довелося залишити поле, коли команда пропускала гол, не потрапив до лікарні (йдеться про Амарі Траоре, який отримував медичну допомогу, коли «ПСЖ» відкрив рахунок – прим.). Я цього не розумію. Якщо гравець залишає команду на одну людину менше, то це тому, що йому час у лікарню. Це те, що дуже чітко розумію.

Цей гравець вийшов з гри, а одночасно з ним пішла команда. Луїс Енріке похвалив нас, сказавши, що ми були чудовим суперником, але якщо хочемо змагатися з цими командами, не можемо відмовитись від цих речей. Не можна допускати подібних помилок у Лізі чемпіонів.

Попри все – я щасливий. Думаю, якщо гратимемо перший тайм так, як проти «ПСЖ» – у нас будуть шанси вистояти, конкурувати та поставити парижан у скрутне становище.

Дякую всім фанам, які приїхали на матч. Так, рахунок 0:2, буде непросто, але ми постараємося, сподіваючись на підтримку вболівальників. Якщо ми здатні грати так, як у першому таймі – чому б не помріяти про більше?» – сказав Альгуасіль.

Другий матч з «ПСЖ» відбудеться 5 березня.