Всі новини

Пеп Гвардіола – про 3:1 з «Копенгагеном»: «Сподіваюся, нам вдасться закінчити справу вдома та перейти до наступної гри»

14 лютого, 10:41

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Копенгагеном» (3:1) у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Дійсно дуже, дуже добре (зіграли), (я) гордий. Це було важливе. Сьогодні було чудово. Гравці виявляли терпіння у потрібні моменти. Я дійсно пишаюся командою.

Третій гол нам дуже допоміг. Сподіваюся, нам вдасться закінчити справу вдома та перейти до наступної гри. Було важливо не програти протистояння тут.

Гра була справді хорошою з перших хвилин. Ми пропустили, але іноді таке трапляється. У другому таймі суперник грав у п'ять захисників, але в цілому ми впоралися добре», - сказав Гвардіола.

Матч-відповідь відбудеться 6 березня у Манчестері.