Всі новини

Юрген Клопп після 4:0 з «Борнмутом»: «Було очевидно, що нам потрібно щось змінити»

21 січня, 22:11
1

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував розгромну перемогу над «Борнмутом» (4:0) у виїзному матчі 21-го туру АПЛ.

«Я дуже задоволений, тому що в першому таймі нам було важко. Ми не грали у хороший футбол. У перерві я сказав, що рахунок усе ще 0:0, тож давайте постараємося зіграти добре, а хлопці так і зробили.

Було очевидно, що нам потрібно було щось змінити. Ми внесли зміни, і стало значно краще. Усе стало краще, ми серйозно тиснули на них і забили кілька гарних голів. Заміни вплинули на гру», – сказав Клопп.

По перерві «Ліверпуль» забив «Борнмуту» 4 голи – дублями відзначилися Діогу Жота і Дарвін Нуньєс.