Всі новини

Луїсу Енріке не подобається форвард Рамуш, який обійшовся «ПСЖ» у 65+15 млн євро – він зіграв 6 хвилин у Лізі 1 з листопада

16 січня, 09:06
3

Головний тренер «ПСЖ» Луїс Енріке не розраховує на 22-річного нападника Гонсалу Рамуша.

Як повідомляє Sport.es, коучу не подобається португалець як опція на вістрі атаки команди. З 24 листопада Рамуш зіграв лише 6 хвилин у рамках Ліги 1 – вийшов на заміну у компенсований час матчу з «Метцом» (3:1). У трьох іграх просидів у запасі, а в одній був травмований.

Що стосується інших турнірів, що за цей період Гонсалу не вийшов на Суперкубок Франції, а у Лізі чемпіонів отримав 10 хвилин у двох заключних турах групового етапу. Єдиний вихід у старті – проти «Ревеля» у Кубку (9:0) та забитий гол.

Зараз форвард знаходиться в оренді з «Бенфіки», але клуби вже мають домовленість про майбутній викуп за 65+15 мільйонів євро.

Загалом Рамуш має 4+1 за системою «гол+пас» у 19 матчах за «ПСЖ» у сезоні. Його детальна статистика – тут.