Всі новини

Ерік тен Гаґ: «Жодна команда не може впоратися з таким числом проблем та травм, які має «МЮ»

30 грудня, 23:02
9

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаґ прокоментував поразку в матчі з «Ноттінгем Форест» (1:2) в АПЛ.

«Результат очевидний. Це розчаровує. Програвали 0:1, відігралися, показували хорошу гру, але пропустили контратаку. Ця поразка була взагалі непотрібною. Ми програли матч ще в першому таймі. Були недостатньо енергійними та не доклали достатньо зусиль.

Проти «Астон Вілли» ми грали добре в першому таймі, але пропустили після стандартів.

Тут ми у другому таймі показали кращу гру. У першому повинні були створити кілька моментів, але не зробили цього. Знаємо, що ці результати нижчі за наші стандарти.

Треба зробити гру стабільною та досягати більшого. Матч триває 90 хвилин, треба включатися в нього з першої хвилини. Сподіваємося, багато гравців повернеться у склад наступного року та укріплять команду.

Знаємо причини, через які нічого не працює. Жодна команда не може справитися з таким числом проблем та травм, які маємо ми. Але ми все одно повинні були зіграти краще, маємо глибину складу. Але коли травм так багато, цієї глибини недостатньо», - сказав тен Гаґ.

«Манчестер Юнайтед» перебуває на 7-й позиції в АПЛ. Наступний матч - 8 січня з «Віганом» на виїзді в Кубку Англії, календар тут.