Всі новини

Тен Гаґ - після 3:2 з «Астон Віллою»: «Яка команда здатна справитися з таким числом невдач, скільки було в «МЮ»?»

27 грудня, 08:17
4

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаґ прокоментував перемогу над «Астон Віллою» (3:2) в АПЛ.

«Атмосфера сильно змінилася від першого тайму до другого. Але якщо подивитися на перший тайм, ми програвали через два стандарти, були не так зосереджені. У першому таймі ми грали непогано, старалися.

У перерві сказав команді: «Продовжуйте вірити та виконувати ту ж роботу, навіть більше». Нам треба більше й більше тиснути на суперника. Коли за рахунку 1:2 ми долали в тиску - ви бачите, що сталося.

Перед грою сказав, що ми показували конкурентний футбол проти «Арсенала», «Ліверпуля». Тому якщо будемо грати якнайкраще - здатні перемогти будь-кого. Це навіть не має значення, коли програєш 0:2. Треба рухатися далі, показувати характер. Проти «Вілли» хлопці показали, що мають характер, щоб досягати результатів. Це був дуже хороший командний виступ.

Продовжуйте вірити. Наші фани заслужили цієї перемоги. Вони завжди підтримують нас, попри так багато невдач. Тому дуже задоволений нашою грою. Яка команда здатна справитися з таким числом невдач, скільки було в нас?» - сказав тен Гаґ.

«МЮ» перебуває на 6-й позиції в АПЛ. Наступний матч - 30 грудня на виїзді проти «Ноттінгем Форест», календар тут.