Всі новини

Мікель Артета: «1:1 з «Ліверпулем» - один з найнапруженіших матчів, які я бачив за 20 років в АПЛ»

23 грудня, 23:20

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував 1:1 з «Ліверпулем».

«Неймовірна гра, одна з найнапруженіших, які я бачив за 20 років у цій лізі. У багатьох моментах ми були на вершині, в останні 20 хвилин ми хотіли це більше, але нічия - справедливий результат.

Ми були сповнені рішучості атакувати та створювати їм проблеми. Це команда, яка створює хаос, вони такі вертикальні та прямі. Вони найкращі у світі в цьому.

Я щасливий бути там, де ми є. Завтра ми влаштуємо чудову вечерю з нашими сім’ями, а потім повернемося до роботи.

Велике випробування, і ми його точно витримали. Хлопці були неймовірними. Це була неймовірна гра двох команд, які підняли планку на новий рівень. Обидві команди хотіли перемогти і грали на перемогу. В останні 15-20 хвилин наша команда дуже хотіла перемогти, але ми не знайшли якісний момент в останній третині, щоб досягти цього.

«Ліверпуль» — найкраща команда у світі, яка веде таку гру. Тільки-но був момент у Габріела Жезуса, а вже через п’ять секунд м’яч у нашому штрафному.

Коли ми грали тут минулого року, нам не вистачало деяких великих гравців, важливих елементів, які потрібно мати, щоб мати можливість так грати проти них. Сьогодні у нас це було», - сказав Артета.