Всі новини

Ерік тен Гаґ - про 0:7 від «Ліверпуля» у березні: «У першому таймі ми зіграли дуже непогано, нас рознесли лише після перерви»

15 грудня, 22:57
18

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаґ поділився очікуваннями від матчу 17-го туру АПЛ з «Ліверпулем», який пройду 17 грудня, у неділю та пригадав попередню зустріч команд.

«Минулого сезону я не бачив, щоб ми були злякані. Це неприємний досвід, але зараз буде не те саме. Ми починаємо з рахунку 0:0.

Минулого року у першому таймі ми зіграли дуже непогано, нас рознесли лише після перерви, коли ми розвалилися. Такого не повинно відбуватися, але й команда тоді була іншою, з іншими футболістами.

Ми не ігноруватимемо цього, але при цьому впевнені, що здатні добре відіграти з початку і до кінця. Ми маємо битися, боротися. Ми підготуємо гравців до перемоги.

Минулий рік – це минулий рік, він у минулому. Що ми можемо змінити, то це майбутнє. «Ліверпуль», безперечно, грає добре, але в нас останнім часом було більше важких матчів. Наші гравці довели, що здатні справлятися з такою атмосферою, і в неділю на них чекає новий виклик.

Ми виставимо команду, готову боротися, впевнену у перемозі», – сказав тен Гаґ.

У березні цього року «Ліверпуль» вдома розгромив «Манчестер Юнайтед» з рахунком 7:0.