Всі новини

Юрген Клопп - про 2:1 з «Крістал Пелес»: «Знаю, що «Ліверпулю» пощастило»

9 грудня, 19:56
1

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Крістал Пелес» (2:1) у рамках 16-го туру АПЛ.

«Я зараз по-справжньому щасливий тренер, і я знаю, що нам пощастило. Але якщо ти перемагаєш лише тоді, коли граєш здорово, то в тебе немає шансів стати справді успішним. Ось як усе влаштовано.

Сьогодні ми провели не найкращий матч. Протягом 76 хвилин ми грали погано. Суперник отримав червону картку, ми одразу після цього забили – все це нам допомогло. Ось чому я говорю, що нам пощастило в тому числі.

Але з 76-ї по 106-ю хвилину ми грали по-справжньому добре. Проти 10 людей буває складніше, як ви знаєте. Ми розгорнули перебіг матчу, а заміни відіграли дуже важливу роль. Взагалі кажучи, це історія нашого сезону: ті, хто виходить на заміну, впливають на гру.

Якби Елліотт не потрапив по м'ячу як слід, матч закінчився б унічию. Якби після удару Салаха не було рикошету, ми програли б. За останні 15-20 хвилин ми заслужили на перемогу, але до цього ми нічого не заслуговували», – сказав Салах.

На даний момент підопічні Клоппа йдуть 2-ми у турнірній таблиці АПЛ за втраченими очками.