Всі новини

Олег Голодюк: «В кожному матчі «Металіст 1925» не може навіть тайм дограти в рівних складах»

7 грудня, 18:04
2

Тренер «Металіста 1925» Олег Голодюк дав коментар після поразки від «Динамо» (2:4).

- Важко щось коментувати. В кожній грі ми не можемо навіть тайм дограти в рівних складах. Вся підготовка та план на гру просто ламаються.

Те, що ми проводимо результативні ігри - нам від того не легше. Те, що ми непогано виглядаємо вдесятьох - залікових балів нам це не приносить.

Я не говорю, що вилучення несправедливе. Я говорю про сам факт. Десь отримуємо вилучення, коли цього не заслуговуємо, але в сьогоднішньому матчі воно, напевно, справедливе.

- Це психологічно надломлює?

- Та ні. Як психологічно. Потрібно просто трошки розумніше підходити до моментів, щоб не отримувати безглузді вилучення, як було сьогодні.

- Чому було настільки багато провалів, коли зони відкривалися по центру?

- Тому що ми хочемо грати в атакувальний футбол. Звичайно, можна стати 10 людьми ззаду, чекати свій шанс та надіятися на диво, що нам не заб’ють.

Але якщо ми хочемо грати на чужій половині поля та створювати там моменти, нам потрібно бути готовими до контратак суперника. На жаль, поки що нам це не вдається.

З такими командами це важко робити. «Динамо» використало свої дві контратаки, а ми їх не використали. Ось і вся різниця.

А після вилучення перевага була в «Динамо». Ми терпіли та чекали свій момент. Ми його й знайшли.

Але оскільки ми 3 дні тому грали з «Шахтарем», а «Динамо» відпочивало, не в рівних складах грати проти них було дуже важко, - сказав Голодюк.