Всі новини

«Тоттенгем» на 90-й врятував нічию з «Ман Сіті», але продовжив серію без перемог – «шпори» вже 5-ті у таблиці

3 грудня, 20:29
4

«Манчестер Сіті» вдома не втримав перемогу над «Тоттенгемом» у 14-му турі АПЛ – 3:3.

«Шпори» забили першими зусиллями Сон Хин Міна на 6-й хвилині, а через 3 хвилини кореєць відзначився у власних воротах. «Сіті» вийшов вперед на 31-й хвилині завдяки голу Філа Фодена.

У другому таймі зрівняв Джованні Ло Чельсо, а йому відповів Джек Гріліш. Це його перший гол у розіграші АПЛ.

На 90-й хвилині «шпори» врятувалися від поразки – м’яч в активі Деяна Кулушевскі.

Для «Тоттенгема» це четвертий поспіль тур без перемог, лондонці опустилися на 5-ту позиції у таблиці. Відставання від лідера «Арсенала» тепер становить 6 очок.

«Ман Сіті» йде третім, перевага «канонірів» – 3 пункти. Повна таблиця – тут.