Всі новини

Сидорчук, Мацуо, Васкес та Патріс - найгірші гравці матчу «Вестерло» - «Андерлехт» за версією WhoScored

2 грудня, 10:34
2

WhoScored оцінив гру учасників матчу 16-го туру чемпіонату Бельгії «Вестерло» - «Андерлехт» (1:3).

Півзахисник господарів Сергій Сидорчук отримав оцінку 5,9. Жоден гравець не отримав нижчої. Також на 5,9 награли Юсуке Мацуо, Луїс Васкес та Луї Патріс. Двоє останніх вийшли на поле лише на 85-й та 86-й хвилинах відповідно.

За 78 хвилин на полі 32-річний українець награв на 0,11 xG, завдав 3 удари по воротах (2 неточні та 1 заблокований), зробив 53 дотики до м’яча, віддав 33 точні передачі з 41 (80%), 10 разів втратив м’яч, заробив 1 фол, двічі виніс м’яч та двічі його відібрав.

Хавбек провів 10-й матч за бельгійську команду, в його активі 1 гол. Детальна статистика тут.

«Вестерло» після 16 турів йде передостаннім (зона вильоту) в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.