Всі новини

«Бенфіка» завдяки голам на 94-й та 97-й хвилинах перемогла «Спортінг» та очолила турнірну таблицю. Трубін отримав оцінки 6,9 та 6,8

13 листопада, 00:53
6

«Бенфіка» обіграла «Спортінг» в матчі 11-го туру чемпіонату Португалії - 2:1.

Команда Анатолія Трубіна поступалася 0:1 до 90+4-ї хвилини, поки голом не відзначився Жоау Невеш. Через 3 хвилини Каспер Тенґстедт вирвав для команди перемогу.

Завдяки цим трьом очкам підопічні Рогера Шмідта піднялися на перше місце в турнірній таблиці, змістивши на друге саме «Спортінг». У обох команд тепер по 28 очок, але «Бенфіка» вище за рахунок перемоги в очному матчі.

«Бенфіка» з 51-ї хвилини грала в більшості, оскільки другу жовту картку отримав захисник «Спортінга» Гонсалу Інасіу.

Анатолій Трубін за цю гру отримав від Sofascore та WhoScored оцінки 6,9 та 6,8 відповідно.

Показник голів, які не допустив голкіпер, Трубіна склав -0,19, він зробив 2 сейви, відбив 1 удар кулаками, зробив 26 дотиків до м’яча, віддав 16 точних передач з 20 (80%) та двічі виніс м’яч.