Video

«Тоттенгем» – «Челсі» – 1:4: огляд матчу та відео голів

7 листопада, 08:19

Огляд матчу «Тоттенгем»«Челсі», понеділок, 6 листопада 2023 року.

У матчі 11-го туру АПЛ «Челсі» на виїзді розгромив «Тоттенгем» – 4:1. Матч пройшов у Лондоні, стадіон «Тоттенгем Готспур Стедіум».

Вже в дебюті зустрічі Кулушевський відкрив рахунок, а на 13-й хвилині Сон Хин Міг подвоїв перевагу «Тоттенгема», але гол скасували через офсайд. Після того «Челсі» забив чотири рази до 37-ї хвилини, але зарахували тільки один з голів.

У першому таймі в «Тоттенгема» був вилучений Крістіан Ромеро, а в другому після червоної картки Дестіні Удоджі «шпори» залишилися вдев’ятьох. «Челсі» скористався більшістю і відзначився ще тричі – всі голи на рахунку Ніколаса Джексона.

Це перша «Тоттенгем» в поточному сезоні АПЛ. «Шпори» втратили лідерство в чемпіонаті Англії, а «Челсі» піднявся на десяте місце.

Огляд «Тоттенгем» – «Челсі» – 1:4

Дивіться відеоогляд матчу АПЛ «Тоттенгем» – «Челсі»

Переглянути огляд матчу «Тоттенгем» – «Челсі» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.