Video

Воротар ХІТ Сухов оформив дубль за 25 секунд у матчі футзальної ЛЧ

26 жовтня, 23:20
3

Київський ХІТ розгромив хорватський «Олміссум» (4:1) у матчі 2-го туру Основного раунду футзальної Ліги чемпіонів.

Українська команда пропустила вже на 44-й секунді гри, але у другому таймі змогла відігратися завдяки двом дублям упродовж останніх чотирьох хвилин матчу.

За три з половиною хвилини до кінця зустрічі Олександр Педяш зміг відіграти один гол, після чого гравець «Олміссума» отримав другу жовту картку за небезпечний підкат.

У наступній атаці Педяш забив вдруге, через що хорвати почали грати з п’ятим польовим. Ворота залишилися неприкритими, що дозволило воротарю ХІТ Олександру Сухову забити два голи зі своєї половини поля упродовж 25 секунд.

Завдяки розгромній перемозі над «Олміссумом» ХІТ достроково вийшов у елітраунд футзальної Ліги чемпіонів.