Всі новини

Мауріціо Саррі: «У «Феєноорда» є три-чотири гравці з чудовим темпом, а у «Лаціо» - ні»

26 жовтня, 08:46

Головний тренер «Лаціо» Мауріціо Саррі прокоментував поразку в матчі з «Феєноордом» (1:3) в ЛЧ.

«У першому таймі зіграли занадто боязко. Нас налякала їхня агресія та пресинг. Коли пропускали перший гол - він вже витав у повітрі. Але не другий.

Зрештою, статистичні відмінності між командами були не такими вже й великими. Мені не сподобався перший тайм. Очікував, що ми покажемо сильніший настрій.

Бачив, що ми боїмося грати з м’ячем. Ми боялися, а потім зробили помилки. Бачив явну різницю в ставленні двох команд. Також зрозуміло, що у «Феєноорда» є три-чотири гравці з чудовим темпом, а у нас ні.

Зараз нас чекають два матчі вдома в ЛЧ. Ми повинні спробувати максимально використати їх. У групі всього шість матчів, навіть один програти проблематично. Попереду довгий шлях, досі сподіваємося повернути його на правильний напрямок, але якщо буде таке ставлення - ми не впораємося.

Ми підходимо до матчів Ліги чемпіонів, як навшпиньках, як у воді по шию. Або ми викладаємося на 101%, або будемо мати труднощі, щоб залишитися тут», - сказав Саррі для Sky Sport Italia.

«Лаціо» перебуває на 3-й позиції у групі ЛЧ. Наступний матч - 30 жовтня проти «Фіорентини» вдома в Серії А.