Всі новини

Віталій Пономарьов: «Кривбас» претендуватиме на призові місця»

1 жовтня, 18:58

Головний тренер «Руха» Віталій Пономарьов прокоментував перемогу над «Кривбасом» (3:1).

«Кривбас» цього року - дуже хороша команда. Він претендуватиме на призові місця. Знали, що буде складна гра. Дякую хлопцям за самовіддачу.

Після першого тайму програвали 0:1. Нашій команді нині не вистачає стабільності, але дуже дякую, що вони проявили характер, і ми перемогли.

У нас не перший матч цього сезону, коли хлопці, які виходять на заміну, вирішують його долю. У нас дуже багато рівноцінних футболістів. Тому в нас немає різниці - основні чи запасні.

Цей матч сподобався глядачам. Було дуже багато моментів. Футболісти принесли радість людям. У нас немає різниці - домашня чи виїзна гра. Наше завдання, щоб хлопці прогресували. Ми грали активно з перших хвилин - це запорука успіху», - сказав Пономарьов.