Всі новини

Тарас Степаненко: «Перший тайм матчу з «Вересом» вийшов змазаним»

27 вересня, 15:50

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко прокоментував перемогу над «Вересом» (3:0) у матчі 1/8 фіналу Кубка України.

«Перший тайм вийшов таким змазаним: десь не розібралися, давали супернику забагато можливостей вибігати в контратаки. У другому таймі тренерський штаб зробив корективи, почали діяти більш агресивно, і добре, що забили м’яч.

Коли граєш проти команд, які низько всім складом обороняються, то дійсно важливо забити. І коли ти забиваєш, вони починають розкриватися, що й було на полі. Вони розкрилися, і ми вже мали достатньо моментів, могли більше забити. Хотілося б, щоб команда так грала від перших хвилин і результат робила раніше.

. Чесно кажучи, я дуже втомився після поєдинку з «Рухом»: грали вдесятьох від початку матчу, багато бігали, до того ж якийсь вірус був – пів команди з температурою, досі хлопці хворіють. Я дуже погано почувався в тому матчі і вже, як кажуть, на морально-вольових добігав.

Дуже вдячний, що зараз не грав від перших хвилин, бо важкувато. Слід робити ротацію: маємо багато футболістів, треба давати всім грати, щоб хлопці доводили. Тоді буде і конкуренція, і свіжа кров, і ті ж емоції – буде результат, який нам необхідний», - сказав Степаненко.

Цей матч став для Степаненка 400-м у складі «Шахтаря».