Всі новини

Карло Анчелотті: «Коли команда щось робить неправильно – це моя відповідальність, але у мене широкі плечі, тому не проблема»

25 вересня, 08:31

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував поразку команди в матчі 6-го туру Ла Ліги проти «Атлетіко» (1:3).

«Хоселу не грав, тому що ми хотіли більше контролювати м'яч рахунком додаткового півзахисника у ромбі. Проблема не в тому, хто грав, проблема в тому, що ми слабко зіграли в захисті, чого не було в перших матчах сезону.

Ми пропустили всього 3 м'ячі за перші 6 матчів, а сьогодні 3 м'ячі за 45 хвилин. Ми були слабкі, це був не найкращий наш вечір.

Були близькими до того, щоб відігратися, але третій гол закінчив матч. Ми добре грали наприкінці першого тайму, але 1:3 – це занадто багато, щоб переломити ситуацію.

Я не буду говорити про окремих гравців. Скажу лише те, що ми погано захищалися. Команда не була компактною, особливо в першому таймі, чим «Атлетіко» і скористався. Всі три голи були копіями, суперник знаходив шпарини між центральними захисниками, які погано розташовувалися у своїй зоні.

Чи змінив би я план на гру, якби була можливість? Це гарне питання. Можливо, я міг би зробити щось краще. Це цілком зрозуміло. Коли команда щось робить неправильно – це моя відповідальність, але у мене широкі плечі, тому не проблема», — сказав Анчелотті.