Всі новини

Юрій Вернидуб – про 2:1 з «Вересом»: «Мені завжди подобалися команди Лавриненка»

17 вересня, 20:28

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував перемогу над «Вересом» (2:1) у 7-му турі УПЛ.

«Ми домовлялися грати агресивно з перших хвилин. Але потім чомусь хлопці знизили темп, почали грати обережно. Зрештою, це призвело до того, що ми почали пропускати контрвипади суперника. І, як підсумок, пропустили гол.

Але мені сподобався другий тайм у нашому виконанні. Ми тиснули, атакували і зрештою закономірно забили переможний м'яч.

Мені завжди подобалися команди Сергія Лавриненка. Непросто було грати з його «Інгульцем». «Зоря» під моїм керівництвом свого часу в півфіналі Кубку України йому поступилася. «Верес» – теж дуже непогана команда, з хорошим переходом з оборони в атаку. Мені імпонує такий футбол.

В нас були помилки, звісно хотілося б зіграти ще краще. Але я радий, що ми проявили характер і довели справу до логічного завершення», – сказав Вернидуб.