Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Друга ліга: «Кремінь-2» пропустив 7 голів від «Звягеля», «Локомотив» програв «Дружбі»
3 вересня, 18:26
3 вересня завершився 5-й тур Другої Ліги України.
ЮКСА – Реал Фарма 4:0 (2:0, 2:0)
2 вересня, 12:30, УТК імені Баннікова
Онлайн матчуСтартові складиГолиПопередження
Реал Фарма
Стародубець, Nikita Ladyka, Shcherbak (Maksym Marchenko 46), Kolesnykov, Lykhovydov (Платунов 53), Пархоменко, Попов, Tymoshevskyi, Varenyk (Faber 46), Барсуков, Гранчар (Mark Shylov 77)
Матвій Харченко (10)
Нива Вінниця – Скала 1911 2:2 (1:1, 1:1)
2 вересня, 16:00, стадіон Центральний Вінниця
Онлайн матчуСтартові складиГолиПопередження
Нива Вінниця
Вічний, Борячук, Yevtikhov, Lototskyi, Никитюк, Kobtsov (Rohulskyi 46), Нічипоренко, Petlenko (Ivan Riabyi 82), Shvets (Maksym Astafyev 73), Страшкевич (Oleksandr Melnyk 90+4), Anton Vlasenko
Скала 1911
Солобчук, Николишин, Пастух, Цень, Яната, Авер'янов (Грабовецький 61), Фомін, Лебеденко (Цвик 83), Лук'янченко, Лісовик (Іванченко 57), Пучковський (Богомаз 61)
Олександр Борячук (9),
Володимир Лук'янченко (22),
Олександр Борячук (42),
Ян Вічний (45),
Максим Авер'янов (45),
Oleksandr Evtikhov (53),
Данило Грабовецький (65),
Ivan Riabyi (82),
Артур Яната (86)
Кремінь-2 – Звягель 0:7 (0:2, 0:5)
3 вересня, 12:00, стадіон Кремінь
Онлайн матчуСтартові складиПопередження
Голи
0:1 - 35 Максим Майтак,
0:2 - 42 Максим Майтак,
0:3 - 51 Вадим Лучка,
0:4 - 58 Денис Ндукве,
0:5 - 67 Максим Майтак,
0:6 - 68 Ілля Чередніченко,
0:7 - 85 Данило Волинець
Ігор Гук (3),
Максим Майтак (10),
Назар Гонтар (26),
Богдан Оринчак (55),
Роман Тилоха (55),
Станіслав Оксененко (80),
Вадим Курило (82),
Максим Андрущенко (87)
Васт – Карпати-2
3 вересня, 13:00, Stadion FSK Ivan
Онлайн матчуТростянець – Рух-2 3:0 (3:0, 0:0)
3 вересня, 13:30, Stadion imeni V. Kutsa
Онлайн матчуСтартові складиГолиПопередження
Тростянець
Архипчук, Брінько, Hezelo, Клюс (Yurii Myzyuk 86), Полянський, Томенко, Arabov (Duvniak 78), Taranushych, Dmytro Gryshchenko (Povkhan 73), Проданов (Koshkin 78), Яременко (Yaroslav Kravchenko 86)
Рух-2
Герета, Дуць, Гришкевич, Михальчук, Rusiak, Oleksii Tovarnytskyi, Хмельовський (Білий 46), Михайлів (Volodymyr Korol 57), Карабін (Illia Lebid 65), Музичук (Nikolaiev 57), Непейпієв (Vitalii Lapko 83)
Nazar Rusyak (32),
Dmytro Gryshchenko (68)
Чайка – Металург-2 3:0 (2:0, 1:0)
3 вересня, 15:30, Stadion Kolos Stavyshche
Онлайн матчуСтартові складиГолиПопередження
Металург-2
Лавута, Корнійчук, Костюченко (Івасюк 76), Коваленко, Ніколишин, Близнюк, Ковальський, Valentyn Kuzmovych, Лапко, Куралех (Завгородній 76), Васильченко (Юдін 63)
Локомотив Київ – Дружба Мирівка 2:3 (2:1, 0:2)
3 вересня, 16:00, Knyazha-Arena
Онлайн матчуСтартові складиПопередження
Локомотив Київ
Dmytro Panchenko, Mykola Marchenko, Сухомлінів, Sydorenko, Хобта (Danylo Zhukov 68), Kozii (Artem Esaulov 46), Козішкурт, Melnychenko, Timur Titarenko (Magomed Kratov 54), Уманець (Oleksii Sakhnenko 61), Сахнюк (Sarbei 61)
Голи
1:0 - 10 Артем Уманець,
1:1 - 24 Андрій Порохня,
2:1 - 26 Ivan Melnichenko,
2:2 - 57 Максим Куба,
2:3 - 85 Андрій Сторчоус
Максим Головко (34),
Андрій Порохня (42),
Максим Казаков (45+2),
Андрій Сторчоус (45+3),
Іван Сомов (50),
Pavlo Sarbey (78),
Mykola Marchenko (87),
Artem Esaulov (90)