Всі новини

Саррі – про 0:1 з «Дженоа»: «Результат матчу виглядає досить несправедливим»

28 серпня, 08:53

Головний тренер «Лаціо» Мауріціо Саррі прокоментував поразку від «Дженоа» (0:1) у 2-му турі Серії А.

«Ми, безумовно, досягли прогресу в у порівнянні з матчем проти «Лечче», принаймні в плані налаштування на гру. Ми були дещо боязкими на початку, потім, починаючи з 20-ї хвилини, стали діяти значно краще. Нам просто не вистачало завершення, оскільки наші нападники все ще в пошуку своєї форми.

Є певні зрушення, хоч результат сьогоднішнього матчу виглядає досить несправедливим. Це означає, що нам потрібно робити ще більше кроків вперед.

Мене хвилює стан наших новачків, що приєдналися до нас у серпні. Дехто з них прийшов у статусі вільного агента, а інші вибули зі своїх команд і тому не тренувалися тижнями.

Зрозуміло, що ми не можемо бути у чудовій формі за таких обставин. Однак, якщо ставлення хлопців до справи буде таким, як я побачив у останні 70 хвилин, то ми скоро з цим розберемося.

Перші 20 хвилин були справді поганими. Ми часто втрачали м’яч на своїй половині, що робило нас вразливими. Зазвичай клас наших форвардів допомагає нам досягати успіху, але сьогодні зламати оборону суперників не вдалося.

Мілінкович-Савич зробив свій вибір, немає сенсу продовжувати говорити про це. Ми повинні знайти інші рішення.

Мені не сподобалося те, що відбулося, коли ми почали грати з двома центрфорвардами в кінці, тому що наша гра після цього стала трохи хаотичною», – сказав Саррі для Sky Sport Italia.