Захисник «Метца» Ндорам ризикує отримати тривалу дискваліфікацію за гомофобний коментар

20 серпня, 16:45
2

Захисник «Метца» Кевін Ндорам ризикує отримати дискваліфікацію за гомофобий коментар, повідомляє L'Equipe.

Нагадаємо, у п'ятницю команда гравця програвала після першого тайму «Марселю» з рахунком 0:1, реагуючи на це він сказав в інтерв'ю між таймами наступне: «Нам бракує характеру. Вибачте за такий термін, але ми граємо як п####и. Ми боїмося грати в м'яч. Нам доведеться грати в м’яч, інакше в нас нічого не вийде», – сказав Ндорам.

Після перерви «Метц» двічі забив у меншості, але не втримав перевагу, пропустивши на 82-й хвилині.

Одразу після матчу Ндорам вибачився за свої слова у ще одному флеш-коментарі:

«Я промовив цю фразу через те, що був розчарований та роздратований, я не мав на меті когось образити, суть була не в цьому. Прошу вибачення».

Слова Ндорама будуть розглянуті на засіданні дисциплінарного комітету ліги, який відбудеться у середу.

За даними L'Equipe, футболіст ризикує отримати 3-матчеву дискваліфікацію, але не виключений варіант і з 10-матчевою, якщо слова Кевіна будуть розцінені як дискримінаційні. Однак вибачення гравця можуть зіграти на його користь.