Всі новини

Патрік ван Леувен: «У другому таймі ініціативою володіла «Олександрія» - це неможливо для такої команди, як наша»

14 серпня, 19:42
17

Головний тренер «Шахтаря» Патрік ван Леувен дав коментар після перемоги над «Олександрією» (2:1) у третьому турі УПЛ.

- Я незадоволений тим, як грала команда. Ми добре розпочали, створили моменти та забили два голи, але мали забивати більше.

У другому таймі ініціативою володіла «Олександрія» - це неможливо для такої команди, як наша.

Ми високо пресингували, щоб контролювати м’яч, створювати моменти та забивати голи.

Ми забили два хороших голи після кросів. Сікан та Траоре реалізували свої можливості. Але ми могли створити більше таких моментів та більше забити. Тому я трошки незадоволений, що ми не використали всі свої нагоди.

- Чому замінили Траоре та Сікана у перерві?

- Траоре на тижні мав деякі проблеми в тренувальному процесі, тому його потрібно було замінити.

Щодо Сікана, то я відчував, що потрібно його замінити, щоб додати енергії на флангах.

В другому таймі ми не були сконцентрованими та націленими на ворота, як би я того хотів. Треба створювати моменти та забивати.

Чигринський останній матч провів в травні, потрібно було підтягнути його форму до необхідної. А взагалі він зіграв нормально, - сказав ван Леувен.