Всі новини
Video

Роналду забив у четвертому поспіль матчі Арабської ЛЧ та вивів «Аль-Наср» у фінал турніру

9 серпня, 20:55
5

«Аль-Наср» мінімально переміг «Аль-Шорту» (1:0) в півфіналі Арабської Ліги чемпіонів та вперше у своїй історії вийшов у фінал турніру.

Єдиним голом відзначився Кріштіану Роналду, реалізувавши пенальті на 75-й хвилині. Португалець забив і в першому таймі, але тоді взяття воріт скасували через офсайд.

Кріштіану забиває вже в четвертому поспіль - на попередніх стадіях Арабської ЛЧ він відзначався у воротах «Монастіра», «Замалека» та «Раджі» Касабланка.

У фіналі турніру, який запланований на 12 серпня, «Аль-Наср» зіграє проти переможця пари «Аль-Хілаль» - «Аль-Шабаб». Обидва учасники другого півфіналу представляють чемпіонат Саудівської Аравії - таким чином Арабську ЛЧ точно виграє саудівський клуб.