Всі новини

Пеп Гвардіола: «Якщо рахунок буде 4:3, а за кожен гол додаватимуть по 45 секунд - гратимемо до 9-ї ранку»

8 серпня, 08:27
8

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола розкритикував рішення головного арбітра матчу з «Арсеналом» у Суперкубку Англії компенсувати до другого тайму 8 хвилин.

«Було неприємно, але ми повинні до цього звикнути. У мене було таке відчуття не тому, що ми вигравали з рахунком 1:0, а тому, що не відбулося так багато, щоб продовжити гру на 8 хвилин.

Це гарне запитання для керівників міжнародним футболом та людей, тому що вони не консультуються з тренерами та гравцями, а ми повинні прийняти це з такою кількістю матчів. Тепер ігри триватимуть 100 хвилин. Проти «Арсенала» нічого не сталося, а було додано 8 хвилин.

Вони компенсовують час через святкування голів. Якщо рахунок буде 4:3, а за кожен мʼяч додаватимуть по 45 секунд - гратимемо до 9-ї ранку», - сказав Гвардіола.

«Арсенал» зрівняв рахунок на 11-й компенсованій хвилині, а потім обіграв «Сіті» у серії пенальті та здобув Суперкубок.