Всі новини

Юрій Климчук: «Востаннє такі емоції переживав, коли минулого сезону ми залишилися в УПЛ»

29 липня, 18:31

Форвард «Руха» Юрій Климчук прокоментував перемогу над «Зорею» (2:1) в матчі стартового туру УПЛ, в якому він оформив «гол+пас».

«Востаннє такі емоції переживав, коли минулого сезону ми залишилися в УПЛ, коли виграли у «Чорноморця».

В першому таймі ми були якісь скуті, боялися трішки, хлопці нервували. Це були зовсім не ми.

Але у другій половині зустрічі зрозуміли, що можемо грати, та побігли вперед.

В перерві тренер сказав, щоб ми почали грати ще агресивніше, накривати суперника та не давати йому розігрувати, щоб вони не били вперед.

Дуже важливо розпочинати сезон з перемоги. Це впевненість, яку відчують хлопці. Буде легше виходити на наступні матчі, не буде таких перших таймів, надіюсь», - сказав Климчук.