«Мілан» шукає нового форварда, серед претендентів – Екітік з «ПСЖ», Павлідіс з АЗ та Хіменес з «Феєноорда»

21 липня, 08:39
6

«Мілан» працює над підписанням нового нападника і наразі оцінює альтернативи Мехді Таремі з «Порту», який є пріоритетним варіантом для Стефано Піолі.

У списку є Юго Екітік з «ПСЖ», Евангелос Павлідіс з АЗ (вартість 17-18 млн євро) та Сантьяго Хіменес з «Феєноорда».

Екітік в минулому сезоні, який став для нього першим після трансферу з «Реймса», забив 4 голи та віддав 4 результативні передачі у 32 матчах (1 395 хвилин).

Повідомлялося, що клуб готовий його відпустити, щоб розвантажити зарплатну відомість.

На рахунку Павлідіса 22 голи та 14 результативних передач у 40 іграх (3 124 хвилини), разом з АЗ він дійшов до півфіналу Ліги конференцій, де команда поступилася майбутньому переможцю турніра – «Вест Гему».

Хіменес відзначився 28 голами та 3 результативними передачами у 50 матчах (3 027 хвилин), ставши з «Феєноордом» чемпіоном Нідерландів.

Нагадаємо, що у випадку підписання Самуеля Чуквуезе з «Вільярреала», клуб не зможе придбати Таремі, оскільки у «россонері» залишилося тільки одне місце в заявці для гравця без паспорта Євросоюзу.