Всі новини

Три італійські брати Еспозіто програли три фінали впродовж кількох годин

13 червня, 12:18
5

Команди трьох італійських рідних братів поступилися у своїх вирішальних матчах протягом кількох годин.

Найстарший з братів, півзахисник Сальваторе Еспозіто, 11 червня грав у стартовому складі «Спеції» в матчі за право залишитися в Серії А проти «Верони». Його команда поступилася з рахунком 1:3, хоча половину другого тайму провела в більшості.

Того ж вечора середній брат, нападник «Барі» Себастяьно Еспозіто, провів на полі 64 хвилини в фіналі плей-оф за вихід у Серію А проти «Кальярі». «Барі» пропустив вирішальний гол на 94-й хвилині, коли Себастьяно вже не було на полі.

Невдовзі після завершення матчів «Спеції» та «Барі» почався фінал молодіжного чемпіонату світу між збірними Італії та Уругваю. На 56-й хвилині в складі «адзурі» з’явився Франческо Еспозіто. За півгодини після його виходу на поле Італія пропустила єдиний гол у матчі.