Юрген Клопп: «Зробимо Лігу Європи нашим турніром, я не такий вже й розпещений»

21 травня 2023, 15:11
1

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував нічию з «Астон Віллою» (1:1) в АПЛ.

«Розчарування, як не подивись на цей результат. Ми влаштували справжню боротьбу в гонитві за зоною ЛЧ. Але суперники набрали більше очок. Ми хотіли б зробити гонку захопливою ще протягом тижня, але не змогли.

Після гри запитав хлопців, хто був дуже, дуже хорошим сьогодні на полі? Важко було знайти одного. Але характер, який ми продемонстрували, був хорошим. «Астон Вілла» мала проблеми у другому таймі, але не знала, що з ними робити.

Затягування часу було просто вау. Ми бачили, як у матчі проти «Севільї» болбої взагалі поїхали з країни. А у грі «Роми» з «Баєром» як довго м’яч взагалі бував на полі? 10 компенсованих хвилин - це добре, але ми повинні були отримати ще 5 компенсованих хвилин до компенсованого часу. Усі це роблять. Ми бачили в багатьох матчах цього сезону, це не має нічого спільного з результатом проти «Вілли», просто загальна футбольна тема.

Ми зробимо Лігу Європи нашим турніром. Я не такий вже й розпещений. Те, що ми вже кваліфікувалися в Лігу Європи, неймовірно з усіма цими командами навколо нас. Це було дуже тяжко, але ми справилися. А колись же було, коли ми довго не чули гімн ЛЧ. Ліга Європи для нас абсолютно хороший турнір. Подивимося, що ми можемо зробити там», - сказав Клопп.

Команда Юргена Клоппа набрала 66 очок і зберігає теоретичні шанси на потрапляння в наступний сезон Ліги чемпіонів. Для того, щоб увійти в топ-4 АПЛ, «Ліверпулю» потрібно обійти «Ньюкасл» або «Манчестер Юнайтед», у яких по 69 очок.

Це можливо за умови, «МЮ» програє обидва матчі, які в нього лишилися, а «Ліверпуль» в останньому турі переможе «Саутгемптон», який уже вилетів у чемпіоншип.

Для того, щоб випередити «Ньюкасл», «червоним» так само потрібно перемагати «Саутгемптон», а також сподіватися, що «сороки» в двох останніх турах програють обидва матчі та втратять перевагу в різниці м’ячів, яка зараз складає +35 проти +28 у «Ліверпуля».