Всі новини

Олег Голодюк: «Металіст 1925» кожну гру починає жахливо. Це вже як закономірність»

8 травня 2023, 23:44
1

Тренер «Металіста 1925» Олег Голодюк прокоментував гру своєї команди у матчі проти «Зорі» (0:3).

«Негативний для нас результат. Ми мали багато проблем перед матчем. Не пам’ятаю, щоб одразу стільки гравців були травмовані, але це в жодному разі не виправдання. Ми приймаємо цей результат, вітаємо «Зорю» з перемогою, вони використали свої моменти. Ми, на жаль, ті моменти, які були в нас, не змогли реалізувати.

Якщо взяти загалом 90 хвилин сьогоднішнього матчу, то ми провалили, десь, 15 хвилин: до кутового в першому таймі, потім почали непогано грати та перших 7 хвилин другого тайму. Це вже відбувається в нас, як закономірність.

Мабуть, найсумніша для нас новина станом на зараз, що, як ми не намагаємося достукатися до хлопців, кожну гру починаємо жахливо. Поки що, на жаль, достукатися до гравців не можемо», – зазначив Голодюк.