Всі новини
Video

Арбітр не призначив пенальті за падіння Адеємі, капітан «Бохума» казав: «Можеш свистіти, тут без питань»

29 квітня, 11:10
1

У 30-му турі Бундесліги «Боруссія» Дортмунд не змогла обіграти «Бохум» на виїзді - 1:1.

На 65-й хвилині за рахунку 1:1 форвард дортмундців Карім Адеємі впав у штрафному майданчику «Бохума» після контакту із захисником суперників Даніло Соаресом. Арбітр Саша Штегеманн не призначив пенальті.

Bild наводить слова капітана «Бохума» Антоні Лосілли, який сказав: «Можеш свистіти, тут без питань».

Колишній арбітр Торстен Кінхефер сказав, що арбітр ВАР не вважав цей епізод, таким який варто головному судді дивитися самому на повторі.

У компенсований до другого тайму час Матс Гуммельс забив гол, але арбітр скасував через офсайд у капітана «Боруссії». Перед цим епізодом м’яч влучив у руку гравця «Бохума» Ерхана Машовича, проте арбітр не призначив пенальті (ВІДЕО).

Головний тренер дортмундців Един Терзич отримав жовту картку за активну демонстрацію невдоволення рішеннями судді.

«Я сказав судді, що думаю про його рішення і що поставлено на карту. Це унікальна можливість для нас, можливо, для мене. І єдине, що я попросив, це: «Перегляньте повтор, будь ласка!» - сказав Терзич після матчу.

«Боруссія» продовжує лідирувати в Бундеслізі, але відрив від «Баварії» становить 2 очки, у мюнхенців гра в запасі.