Всі новини

Юрген Клопп: «Мій улюблений момент - коли на 92 хвилині чотири гравці переслідували бідного хлопчика з «Лідса»

18 квітня 2023, 09:10
3

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував розгромну перемогу над «Лідсом» у 31-му турі АПЛ (6:1).

«Я дуже задоволений цією грою. Я вважаю, що ми припустилися багато помилок, забили сенсаційні голи, контр-пресинг був найкращим за десятиліття. Мій улюблений момент у цьому матчі стався на 92-й хвилині - чотири гравці переслідували бідного хлопчика з м’ячем з «Лідса». На мою думку, це наша найкраща гра цього сезону в багатьох аспектах.

Поняття не маю, чи зможемо ми кваліфікуватися в Лігу чемпіонів, але я не думаю, що це надто важливо. Я б хотів і надалі бачити команду з таким бажанням, такою пристрастю, тим же розумінням, які ми показала вчора ввечері», - сказав Клопп.

Завдяки вчорашній перемозі «Ліверпуль» закріпився на восьмій позиції й приблизився до зони Ліги чемпіонів на відстань 9 очок. У наступному турі підопічнні Клоппа прийматимуть «Ноттінгем Форест».