Всі новини

«Штутгарт» вдруге в історії клубу забив три м’ячі в меншості

15 квітня 2023, 21:32

«Штутгарт» вдома зіграв унічию з дортмундською «Борусією» (3:3) в 28-му турі Бундесліги.

Наприкінці першого тайму господарі поступалися з рахунком 0:2 й опинилися в меншості - за дві жовті картки протягом чотирьох хвилин був видалений захисник Константінос Мавропанос.

Під кінець зустрічі «Штутгарт» завдяки голам Тангі Кулібалі та Йоші Вагномана зміг відновити паритет, але в компенсований час пропустив втретє. Втім, на 97-й хвилині Сілас відзначився рятівним голом і встановив остаточний рахунок.

Таким чином, «Штутгарт» повторив власне досягнення 1980 року, коли вперше забив три голи, перебуваючи в меншості. Тоді суперником «швабів» також була «Борусія» Д, а матч завершився з аналогічним рахунком - 3:3.