Всі новини

Стефано Піолі: «Перед початком матчу шанси на прохід у півфінал були 50 на 50, але після першої гри вони лишились незмінними»

13 квітня 2023, 08:23
1

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував перемогу в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти «Наполі» (1:0).

«Перш за все, я щасливий насолоджуватися такими вечорами з нашими уболівальниками. Історія «Мілана» гласить про багато перемог у Лізі чемпіонів, але в останні роки ми мріяли потрапити сюди, тому просто хотіли насолодитись цим.

Ми не надто добре побудували гру позаду на початку матчу, дали «Наполі» можливість завдати нам шкоди, але здобули першу домашню перемогу над ними за останні три роки. Звісно, це лище перша половина протистояння, тож усе попереду.

У нас є своя стратегія, але вона міняється в залежності від того, як налаштовані суперники та як розвивається матч. Наприклад, цього разу «Наполі» був значно агресивніший у грі без м’яча. Ми знали, що в будь-який момент «Наполі» може завадити нам.

Я думав, що перед початком матчу шанси на прохід у півфінал були 50 на 50, але після першої гри вони лишились незмінними. Нам трохи пощастило на початку, але ми ніколи не втрачали рівноваги, зберігали концентрацію та жертвували м’ячем. Щоправда, в останні 10 хвилин ми не спромоглися забити другий гол, на жаль», - сказав Піолі.