Всі новини

Леон Ґорецка: «Потрібно вивчити цей урок та зробити усе, що зможемо, в другому матчі»

12 квітня 2023, 09:02

Півзахисник «Баварії» Леон Ґорецка поділився думками після матчу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті».

«Сьогодні в нас було забагато помилок і ми про це знаємо. Знов пропустили після дальнього удару, як проти «Фрайбурга», але при цьому тримали гру під контролем. Трохи забуксували після того, як пропустили другий та третій голи, але під кінець грали добре.

Намагались показувати все, на що здатні та змінити наші перспективи на прохід далі перед другим матчем, але 0:3 - забагато.

Думаю, що перші 15 хвилин після перерви були кращими за перший тайм. В нас багато чого виходило добре. Не думаю, що є багато команд, які могли б тут грати так, але індивідуальна помилка вибила нас з гри. Буває - потрібно вивчити цей урок та зробити усе, що зможемо, в другому матчі. Але знаходитись перед ним в такому положенні неприємно», - сказав Ґорецка.