Всі новини

Аарон Ремсдейл: «Принаймні мої сейви допомогли «Арсеналу»

9 квітня 2023, 23:48

Голкіпер «Арсенала» Аарон Ремсдейл прокоментував нічию з «Ліверпулем» (2:2) у матчі 30-го туру АПЛ

«Змішані емоції, але я думаю, що це буде дуже хороший результат для нас. Ми були під тиском протягом 35 хвилин і отримали очко на виїзді на «Енфілді». Вони топкоманда. Можливо, ми втратили два очки, але ми могли втратити три. Немає кращих матчів, в яких можна було б зіграти, ніж такі. Принаймні мої сейви допомогли нам.

Думаю, що ми грали відмінно. 50-60 хвилин ми виглядали відмінно, але вони розпечатали наші ворота двома голами. Тепер нам треба йти і починати все заново. Одне очко краще, ніж жодного. Тренер скаже, що ми маємо зосередитись на позитивних аспектах. Він налаштований дуже позитивно. Ми проаналізуємо це найближчими днями», - сказав Ремсдейл.