Всі новини

Рональд Араухо: «Конфлікт з Вінісіусом? Я трохи розлютився, бо він весь час з кимось розмовляв»

6 квітня 2023, 11:37

Захисник «Барселони» Рональд Араухо прокоментував виліт команди з Кубка Іспанії після поразки «Реалу» за сумою двох матчів (1:4).

«Ми засмучені, бо програли нашому одвічному супернику, і це важко. Нам хотілося виграти ще один титул.

В другому таймі ми дуже здали після другого голу. Перший тайм був чудовим, але суперник забив нам після контратаки. Тепер треба взяти себе в руки та сконцентруватися на чемпіонаті.

Конфлікт з Вінісіусом? Я трохи розлютився, бо він весь час з кимось розмовляв. Він чудовий футболіст, але йому потрібно концентруватися на самій грі. Якщо він це зробить, то стане ще кращим», — сказав Араухо.