Всі новини

Бензема оформив хет-трик у ворота «Барселони» та обійшов Рауля за голами в Ель-Класико

5 квітня 2023, 23:50
8

На «Камп Ноу» триває півфінальний матч Кубка Іспанії між «Барселоною» та «Реалом» (гості ведуть 4:0 станом на 85-ту хвилину).

На початку другого тайм Карім Бензема записав на свій рахунок дубль. На 50-й хвилині капітан «Реала» відзначився вперше після передачі Луки Модрича, а за 8 хвилин - реалізував пенальті, яке заробив Вінісіус Жуніор.

На 81-й хвилині француз забив третій гол у результаті контратаки. Для Бензема цей м’яч став 16-м у матчах проти «Барселони». Таким чином, він випередив Рауля за голами в Ель-Класико та вийшов на чисте третє місце в рейтингу бомбардирів цього протистояння. Більше - тільки у Кріштіану Роналду, Альфредо Ді Стефано (по 18) та Ліонеля Мессі (26).

Нагадаємо, в попередньому матчі з «Вальядолідом» в Ла Лізі (6:0) Карім забив три м’ячі за сім хвилин.