Всі новини

Пеп Гвардіола - про 4:1 з «Ліверпулем»: «Один із найкращих матчів за мої сім років у «Ман Сіті»

1 квітня 2023, 18:20

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував розгромну перемогу над «Ліверпулем» у 29-му турі АПЛ.

«З першої по 93-тю хвилину була ідеальна гра - навіть не дивлячись на пропущений гол, ми грали дуже добре. «Ліверпуль» завжди створює загрозу в перехідній фазі, але ми грали дуже добре. Один із найкращих матчів за мої сім років у «Манчестер Сіті».

Пропустивши один гол, ми продовжили грати в свій футбол. Трохи потеревенили в перерві, і нам пощастило, що забили другий гол. Але потім, за рахунку 2:1 гра стабілізувалася», - сказав Гвардіола.

Завдяки сьогоднішній перемозі «містяни» скоротили відставання від «Арсенала» до 5 очок.