Всі новини

Зінченко - один з найгірших гравців «Арсенала» в матчі з «Фулгемом» за версією SofaScore, Соломон - найкращий у своїй команді

12 березня 2023, 18:08
3

Портал SofaScore оцінив гру учасників матчу 27-го туру АПЛ «Фулгем» - «Арсенал» (0:3).

Гравець «Арсенала» Олександр Зінченко отримав оцінку 6,9. Гірша оцінка серед його одноклубників, які також вийшли у стартовому складі, лише у Букайо Сака (6,8), Граніта Джака та Бена Вайта (обидва - по 6,6).

Орендований у «Шахтаря» вінгер «Фулгема» Манор Соломон натомість отримав найвищу оцінку у своїй команді - 7,1.

Зінченко за 72 хвилини 1 раз виніс м’яч, 1 раз його перехопив, виграв 1 верхову дуель, зробив 57 дотиків до м’яча, віддав 44 точні передачі з 47 (94%), в тому числі 1 ключову.

Соломон провів на полі 76 хвилин. На його рахунку 35 дотиків до м’яча, 21 точний пас з 24 (88%), в тому числі 1 ключовий, 1 неточний удар по воротах, 3 обведення та 5 відборів м’яча.