Всі новини

Сергій Кравченко про нічию з «Дніпром-1»: «Закономірний результат. Пишаємось гравцями «Олександрії»

4 березня 2023, 22:46

Старший тренер «Олександрії» Сергій Кравченко прокоментував підсумок матчу 16-го туру УПЛ з «Дніпром-1» (2:2).

«Дуже цікава і дуже добра гра з обох сторін. Вважаю, що нічийний результат закономірний. Я вважаю, що сьогодні судді впорались з матчем. Ми подивились момент з голом Довбика - не було офсайду. ВАР не було, але, як на мене, там на одній лінії.

Другий гол? Я не бачив, але ми забили у цій атаці. У нас емоції позитивні, бо ми зрівняли рахунок у кінці матчу, тому ми задоволені. Пишаємось нашими гравцями.

Перші 20 хвилин нам не вдалися, хоча ми налаштовували хлопців з перших хвилин грати першим номером, не боятись, пресингувати, але поки що нам це не вдається, і основна наша мета - змінити психологію на більш агресивний футбол і вдома, це не обговорюється, і на виїзді», - сказав Кравченко.