Всі новини

Грем Поттер - про 0:2 від «Тоттенгема»: «Ми були кращими за суперника в перші 20 хвилин, а потім вони включилися»

26 лютого 2023, 20:59
4

Головний тренер «Челсі» Грем Поттер прокоментував поразку від «Тоттенгема» (0:2) у 25-му турі АПЛ.

«Була напружена гра. Перший тайм – рівний. Ми, ймовірно, були кращими за суперника в перші 20 хвилин, а потім вони включилися.

Загалом ми були задоволені своєю грою, але початок другого тайму дуже ускладнив завдання. Коли ти програєш 0:1, суперник може оборонятися трохи глибше та з великою кількістю гравців, граючи на контратаках.

Ми сопіли і пихкали, не зробивши достатньо для того, щоб забити, але в цілому це поразка, що розчаровує для нас. Ви відчуваєте бажання гравців змінити результат, але іноді бувають моменти, коли доводиться помучитися», - сказав Поттер.