Всі новини

Ерік тен Гаґ: «Ми не думаємо про гонку за титул»

19 лютого 2023, 20:11
2

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаґ прокоментував перемогу команди над «Лестером» (3:0) в АПЛ.

«Чудовий результат. Важко підтримувати продуктивність на одному рівні, коли граєш кожен третій день. Сьогодні було дійсно важко.

В першому таймі «Лестер» зіграв блискуче, тільки завдяки де Хеа ми не пропустили до перерви. На щастя, потім нам вдалося дещо виправити, і вже другий тайм у нашому виконанні був блискучим.

Було приємно спостерігати за тим, як ми створювали стільки моментів і забивали чудові голи.

Ми не думаємо про гонку за титул. Ми думаємо про наступну гру, яка відбудеться у четвер», — сказав тен Гаґ.

«МЮ» займає 3-е місце, відстаючи від лідера «Арсенала» на 5 очок.

У четвер, 23 лютого, манкуніанці зіграють проти «Барселони» у матчі-відповіді плей-оф Ліги Європи, перша гра завершилася з рахунком 2:2.