Всі новини

Юрген Клопп: «Такий злий через перші 15 хвилин матчу з «Вулвергемптоном», що не можу дібрати слів»

4 лютого 2023, 20:17
2

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував поразку в матчі з «Вулвергемптоном» (0:3).

«Початок матчу був жахливим. Не можна пропускати такі два голи. Але це сталося, ми програвали 0:2 через власні помилки. Слід було краще грати в захисті, ми були пасивними. Не маю пояснення цьому. Виправдання цьому теж нема.

Після того, як стало 0:2, ми почали контролювати гру. Грали 45 хвилин у хороший футбол на виїзді, але без голів. Це підсумовує весь наш матч.

Потрібно не допустити такі стартові 15 хвилин надалі. Зрештою, ми програли 0:3, причому третій пропустили після, мабуть, першої атаки «Вулвз» у другому таймі. Але коли так граєш, марно на щось сподіватися в АПЛ.

Нам треба негайно змінити свою гру. «Евертон» переміг, має хороший імпульс, тож нам треба буде довести свої амбіції. Але зараз я настільки злий через перші 15 хвилин матчу, що не можу дібрати слів. У нас були шанси забити. Стань рахунок 1:2, все змінилося б, я впевнений. Але «Вулвз» заслужили на три очки.

Зрозуміло, що ми не можемо двічі поспіль видати унікальний сезон, але скільки ми ще будемо страждати?» - сказав Клопп для PLP.