Всі новини

Тимур Пузанков - про 2:2 з «Лудогорцем»: «Хороший матч»

1 лютого 2023, 19:47

Голкіпер «Шахтаря» Тимур Пузанков підбив підсумки товариського матчу з «Лудогорцем» (2:2).

«Гра йшла на зустрічних курсах. У нас грали молоді хлопці, адже тренер мав план і кожен з юнацької команди отримав свої хвилини. Суперник також був гарний – «Лудогорець» постійно виступає у єврокубках. Хороший матч. А ще хотілося б подякувати вболівальникам за підтримку!

Свою гру оціню непогано, враховуючи, що я давно не грав. Усе попереду, тому потрібно працювати, доводити та намагатися грати ще, щоб допомагати команді.

Відчувалася підтримка українських дітей на трибунах, вони кричали, гучно підтримували нас! Зазвичай на зборах граєш за порожніх трибун, а тут була підтримка. Звісно, було приємно, навіть після матчу з нами фотографувалися й підтримували.

Дуже важливо, щоб ми об’єднувалися і пам’ятали, що ми всі – єдине ціле й один народ. Добре, коли в будь-якому куточку світу є наші люди, потрібно підтримувати одне одного», - сказав Пузанков.

Пузанков відіграв весь другий тайм товариської гри та зумів зберегти свої ворота «сухими».